Oficjalny serwis klubu

Ostatnim aktem sportowo-artystyczno-oficjalnej części obchodów 25-lecia Soccer-Calcio był pojedynek dawnych gwiazd biało-błękitnych z zespołem sław OMC Docent. Był to jednocześnie benefis jednej z najważniejszych postaci w historii naszego klubu - Witolda Góźdź. Niewtajemniczeni i nieznający historii łódzkiego minifutbolu, mogą zapytać: któż zacz?

Zakończyły się, objęte patronatem Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, pierwsze mistrzostwa Łodzi oldbojów w futsalu. Najlepszą drużyną okazał się Arsenal Polesie, na drugim miejscu uplasowali się oldboje Soccer-Calcio, a najniższy stopień podium przypadł w udziale ekipie KLATU CeDePe.

Są mecze ważne z punktu widzenia drużyny. Takie, w których ważą się losy klubu w aspekcie danego turnieju lub też długofalowego rozwoju i planowania. Są też mecze ważne z punktu widzenia poszczególnych zawodników. W meczach takich drużyna gra na zawodnika lub też odwrotnie, ale w konsekwencji to zawodnik jest najważniejszy. Są i takie, w których drużyna i poszczególni jej gracze budują niezwykły w danym czasie i miejscu spektakl, a drużynie i zawodnikom określony splendor.

        W XII Mistrzostwach Polski Oldbojów w Futsalu rozgrywanych na obiektach Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Styrskiej 20/24 wzięło udział 10 drużyn rozlosowanych w dwóch grupach. Jedna z drużyn, Mieszko Gniezno nie dojechała na turniej.