Oficjalny serwis klubu

Już za dziesięć dni, w niedzielę 3. kwietnia startują rozgrywki nowo powstałej Łódzkiej Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej pod egidą Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Zaszczyt ligowej inauguracji przypadł w udziale naszemu klubowi. Biało-Błękitni w pierwszym meczu pierwszej kolejki zmierzą się z zespołem Niagara United. Do rozgrywek nasza drużyna przystąpi w nowych, specjalnie przygotowanych na tą okazję strojach, które dotarły już do naszego klubu, a w tej chwili przechodzą ostatnie szlify w postaci klubowych nadruków.

Liga będzie rozgrywana na obiektach Łodzianki przy ul. Małachowskiego. Trzeba przyznać, że rozmach organizacyjny Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, w tym zapowiedź nagród dla najlepszych drużyn, robi wrażenie. Jeśli plany prezesa ŁZPN Adama Kaźmierczaka uda się wprowadzić w życie, będą to niewątpliwie najciekawsze i najlepiej zorganizowane rozgrywki dla piłkarzy amatorów.

 

 

W klubie niezwłocznie po zakończeniu Polskiej Ligi Futsalu ruszyły przygotowania do udziału w ALMPN. W tej chwili trwa domykanie spraw organizacyjnych wynikających z wymogów regulaminowych stawianych przez ŁZPN zespołom chcącym występować w rozgrywkach. Powoli krystalizuje się też kadra klubowa, która uszczupliła się o kilka nazwisk (w lidze mogą występować jedynie zawodnicy grający na dużych boiskach nie wyżej, niż w klasie okręgowej).

PO 24.03.2022