Oficjalny serwis klubu

Uroczyste obchody trzydziestej rocznicy powstania Soccer-Calcio zostały z oczywistych przyczyn przełożone na przyszły rok. Nie oznacza to jednak, że obecnie w klubie nic się nie dzieje. W ostatnich dniach doszło bowiem do ciekawego wydarzenia. We wtorek, 30. listopada Biało-Błękitni rozegrali towarzyskie spotkanie. Nie byłoby w tym może nic interesującego, gdyby nie pewien fakt. Zmierzyły się w nim bowiem dwie najstarsze łódzkie drużyny minifutbolowe.

Przeciwnikiem zacnego 30-letniego jubilata była, powstała w 1986 r. (a więc obchodząca w tym roku 35-lecie istnienia) Zatoka Meduz. Co ciekawe w obu ekipach zagrali zawodnicy, którzy te zespoły zakładali: w Zatoce - Jacek Stuchała, a w ekipie gospodarzy - Przemek Ossowski.

Rozgrywany w hali Anilany pojedynek zakończył się zwycięstwem Soccer-Calcio 11:5 po 4 golach Michała Kołodziejczyka i Łukasza Lenicy, dwóch Mateusza Mikołajczyka oraz jednym trafieniu P. Ossowskiego.

SC zagrał w składzie: Kamil Czyżykowski - Łukasz Lenica, Michał Kołodziejczyk, Mateusz Mikołajczyk, Łukasz Arnold, Krzysztof Rychter, Przemysław Ossowski, Marcin Towarek, Tomasz Posełek.

PO 03.12.2021