Oficjalny serwis klubu

W marcu ubiegłego roku, w związku z pojawieniem się w Polsce epidemii covid-19 nie mogliśmy dokończyć Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Łodzi w Futsalu. Rozgrywki przerwane po rozegraniu rundy eliminacyjnej planowaliśmy dokończyć w październiku zeszłego roku, ale uniemożliwiła nam to druga fala pandemii i zamknięcie przez rząd hal sportowych. Oczekujące na wręczenie puchary i nagrody pokryła już delikatna warstwa kurzu, ale nie zapomnieliśmy o naszym zobowiązaniu. Wielkimi krokami zbliża się koniec rundy jesiennej na boiskach piłkarskich, więc zdecydowaliśmy podjąć kolejną próbę dokończenia mistrzostw Łodzi. Jeśli nie ziści się najczarniejszy scenariusz, rundę play-off planujemy rozegrać w niedzielę 21. listopada.

Poznaliśmy już wstępny terminarz rundy play-off Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Łodzi w Futsalu. Ze względów organizacyjnych oraz sanitarno-epidemiologicznych, harmonogram ten może ulegać pewnym modyfikacjom, dlatego proszę o weryfikowanie go na bieżąco przez wszystkie zainteresowane drużyny.

 

Obostrzenia sanitarne:

w związku z epidemią covid-19, kapitanowie/kierownicy wszystkich drużyn zobowiązani są do przygotowania imiennych list osób, które w danym dniu pojawią się w hali Anilany wraz z kontaktem do kapitana/kierownika zespołu. Osoby nie wpisane na listę nie zostaną wpuszczone na teren hali MOSiR Anilana!

........................................................................

Jednocześnie informujemy, że decyzją organizatorów, mecze rundy play-off, ze względów sanitarno-epidemiologicznych, będą rozgrywane

BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI.

Prośba do wszystkich drużyn biorących udział w turnieju: przychodzimy na halę tylko w składach meczowych, bez kibiców i osób towarzyszących!

.......................................................

Przypominamy również o obowiązku noszenia maseczek na terenie hali (z wyłączeniem czasu rozgrywania meczu)!

.............................................

W związku z zapytaniami i prośbami od drużyn uczestniczących w OMMŁwF 2019/20 informujemy, że:

1. w związku z kilkunastomiesięczną przerwą spowodowaną pandemią i ewentualnymi zmianami kadrowymi w poszczególnych drużynach, każdy z zespołów ma prawo zgłosić dodatkowo max. 8 (ośmiu) nowych graczy (spełniających obecnie wymogi regulaminowe), nawet w przypadku, gdy lista zgłoszeniowa drużyny liczyła już 25 osób;

2. zawodnicy uprawnieni do gry w momencie przerwania mistrzostw w marcu 2020 roku w sytuacji, gdy w obecnym sezonie (2021/22) nie spełniają wymogów regulaminowych (np. awansowali ze swoją drużyną na "dużym boisku" z klasy okręgowej do 4. ligi lub zmienili barwy klubowe na klub z ligi wyższej niż okręgowa nie mogą brać udział w pozostałych do rozegrania meczach swoich drużyn (w rundzie play-off);

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek:

"w turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy, którzy w obecnym sezonie są zgłoszeni do rozgrywek prowadzonych przez PZPN oraz związki okręgowe w klubach 6 najwyższych klas rozgrywkowych piłki trawiastej oraz 2 najwyższych klas rozgrywkowych Polskiej Ligi Futsalu (z zastrzeżeniem poniżej).

Każdej drużynie przysługuje prawo zgłoszenia do rozgrywek OMMŁwF trzech zawodników zgłoszonych w obecnym sezonie (2021/22) do rozgrywek prowadzonych przez PZPN lub związki okręgowe w klubach szóstej klasy rozgrywkowej (Klasa Okręgowa) piłki trawiastej, z zastrzeżeniem, że w jednym meczu turnieju może wystąpić max. 2 takich graczy.”

3. zawodnicy, którzy reprezentowali jeden zespół w rozgrywkach grupowych OMMŁwF w sezonie 2019/20 mogą w rundzie play-off reprezentować barwy innej drużyny.

...................................

 

Niedziela 21.11.2021 r. w godz. 9.00-17.30

10.00 - ćwierćfinał nr 1 (1A-4B): Kozaki UA - Po Ciapulku

10.45 - ćwierćfinał nr 2 (2A-3B): Amuss - FC Jarrones

11.30 - ćwierćfinał nr 3 (3A-2B): Not4All - Lumumby

12.15 - ćwierćfinał nr 4 (4A-1B): Fajni.pl - Soccer-Calcio Łódź

 ................................................

13.00 - półfinał 1 (zw.ćw.1-zw.ćw.3): Kozaki UA/Po Ciapulku - Not4All/Lumumby

13.45 - półfinał 2 (zw.ćw2-zw.ćw.4): Amuss/FC Jarrones - Fajni.pl/Soccer-Calcio Łódź

..................................................

(mecz o m. 15: JRG-2 Łódź - Almost Barca  0:5 vo)

(mecz o m. 13: Decathlon Łódź - FC Farselona  5:0 vo)

(mecz o m. 11: Stoki - M.L. Elpro  5:0 vo)

(mecz o m. 9: BS Konowały Mix - West Łódź FC  0:5 vo)

.................................................

14.45 - mecz o m. 3-4: ... - ...

15.30 - Finał: ... - ...

 (we wszystkich meczach w przypadku remisu drużyny wykonują po 3 rzuty karne)

 

16.15 - wręczenie pucharów, dyplomów, nagród i zakończenie turnieju

 

PO 29.10.2021