Oficjalny serwis klubu

Wreszcie są! Do klubu dotarła pierwsza partia nowych gadżetów klubowych. Są to zupełnie nowe, zaprojektowane specjalnie na 30-lecie klubu, proporczyki. Wyprodukowane przez znaną firmę z podłódzkiego Aleksandrowa - Tomadex, która w tym roku przygotowywała również szaliki i proporce na rozgrywany w Portugalii finał Ligi Mistrzów Manchester City - Chelsea Londyn. Założona w 2004 roku, jest obecnie największym producentem akcesoriów i gadżetów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje min. z wieloma klubami piłkarskimi kilku najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce.

Proporczyk jubileuszowy na 30-lecie Soccer-Calcio nawiązuje poprzez swoją stronę graficzną do serca Łodzi - placu Wolności. Klub jest nierozerwalnie związany z tym miastem. Powstawał gdy rodziła się nowa Łódź, po zmianach ustrojowych w naszym kraju. Dojrzewał i zmieniał się razem z nią. A dziś jest dumny ze swojej historii, świetnie odnajduje się w teraźniejszości i z nadzieją spogląda w przyszłość.

 

 

Z kolei nowo zaprojektowany proporczyk klubowy wyprodukowano w otoczce frędzli koloru złotego. To nawiązanie do ostatniej dekady, która była złotym okresem w historii klubu. To właśnie w ostatnich dziesięciu latach klub odniósł największe sukcesy: po raz drugi w historii został halowym mistrzem Łodzi (w 2017 roku), wygrał dwa puchary ligi (w 2017 i 2018), zdobył mistrzostwo Łodzi na boiskach otwartych (2019), a 4-krotnie zostawał wicemistrzem naszego miasta (2013, 2016, 2017, 2018).

 

 

 

Nowe gadżety można już zamawiać. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie klubowej www.soccer-calcio.com w zakładce "gadżety".

 

PO 20.10.2021