Oficjalny serwis klubu

Pomimo obostrzeń związanych z pandemią w weekend rozegrano pierwsze mecze barażowe o prawo gry w przyszłym sezonie w rozgrywkach 1. Polskiej Ligi Futsalu. W grupie drugiej - obejmującej makroregion Polski północno-wschodniej, w której występują mistrzowie drugich lig z województw łódzkiego, mazowieckiego i podlaskiego - w pierwszym pojedynku zmierzyły się ekipy Bonito Helios Białystok i Teqball Podkowa Leśna. Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 3:3 (choć parę minut przed końcem goście prowadzili 3:1).

W najbliższą sobotę Soccer-Calcio Łódź zagra w Brwinowie z drużyną z Podkowy Leśnej. Remis w pierwszym starciu grupy 2. sprawił, że jeśli łodzianie chcą zachować szansę awansu, nie mogą przegrać. Nie będzie to zadanie łatwe, zważywszy, że wystąpią w mocno osłabionym składzie.

Ostatni mecz barażowy naszej grupy (SC - Bonito Helios) rozegrany zostanie w niedzielę 25. kwietnia w hali Anilany. Do pierwszej ligi awansuje tylko zwycięzca trójmeczu barażowego. Pozostałym ekipom pozostanie jedynie walka w kolejnym sezonie na poziomie drugoligowym.

 

Baraże o awans do 1. Polskiej Ligi Futsalu - grupa 2

10.04.2021 Bonito Helios Białystok - Teqball Podkowa Leśna 3:3 (0:2)

17.04.2021 Teqball Podkowa Leśna - Soccer-Calcio Łódź

25.04.2021 Soccer-Calcio Łódź - Bonito Helios Białystok

 

PO 13.04.2021